Tahtakalehirdavat.com | Hakkımızda

                                                                                                           Firmamız ; Özkaya Ticaret olarak 1981 yılında nalbur, hırdavat malzemeleri satışı üzerine Erdoğan Küçükkaya tarafından kuruldu.

  Gelişen hırdavat sektörünün ihtiyaçlar dahilinde büyüyerek Soldex, Pinax, Özkaya markaları olarak lehim, bahçe ürünleri hırdavat malzemeleri gibi bir çok alanda konularının lideri ve bir çok üründe yetkili satış bayisi mertebesine ulaştı.

 Yaratıcı pazarlama stratejileri ve yenilikçi bakış açısı anlamında kendini geliştirdi. Kuruluşundan günümüze kadar şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirdi ve müşteri odaklı bir anlayış benimsedi. Seçkinliği ve kaliteyi hedef alırken, müşteri memnuniyetini esas alan, çağın dinamiklerine uygun ürün ve pazarlama konsepti oluşturdu. Bu süreçte de Türk tüketicisine en iyi şekilde sunumu ilke edindi.

2014 yılın da Özkaya Ticaret büyük bir değişim sürecine girdi. İlk yeniliği ise e- ticaret dünyasına b2c ve b2b olarak giriş yaptı. 

Yine 2015 yılında Çok Kanallı Satış ( multichannel marketing ) uygulamalarımızın argesini tamamladı. 

Ardından 2018 yılında bayi sayısını artırarak büyümeye ve gelişmeye devam etti.

2020 Yılında e- ticaret sayfamız da Moto Kurye, aynı gün teslim seçeneğini geliştirerek yenilenen konuların takipçisi olmuştur. 

Gelecekteki hedefi ise nalbur, hırdavat sektöründeki konumu daha da güçlendirmek. Türkiye'nin en kaliteli online hırdavat satıcısı olmayı hedeflemiştir.